22 февраля 2019 Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  Написать письмо
 Поиск  
100 СТРОК

ВЛАСТЬ
далее
ЗОНА IT
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
АРХИВ
Перейти:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
РАССЫЛКА
Подписаться
Отписаться
РЕКЛАМА
 
 
 
НОВОСТИ

Регионалы переходят в контрнаступление на Секретариат Ющенко Все статьи Версия для печати На главную
25.10.2006 15:08

Народный депутат Украины, член фракции Партии Регионов Ярослав Сухой прокомментировал заявление заместителя Главы Секретариата Президента Виктора Бондаря, который обвиняет правительство в не системности работы.

“На Віктора Бондаря я особисто подам до суду за розповсюдження наклепу на Уряд. Бондар говорить, що (цитую) "на кожен розумний крок Президента ми просто отримуємо непрогнозовану, неочікувану політику...".

Якщо Бондар під розумним кроком Президента має на увазі те, що за рекомендацією свого Секретаріату Президент ліквідував громадські приймальні у всіх містах України, то мені тепер зрозуміло, чому Секретаріат Президента нудьгує, і замість роботи з конкретними людьми з захисту їх конституційних прав, очорнює Кабінет Міністрів України з тим, аби самим виглядати хоч якимось чином кращими.

Я вкотре рекомендую Секретаріатові Президента України зайнятися тим, що повинна виконувати канцелярія, а саме: розглядати листи та звернення громадян, реагувати на них, помагати людям, державним установам, промисловим підприємствам та організаціям. А не брати на себе оцінку роботи Уряду. Наш Уряд є кому оцінити. Оцінку дадуть виборці. Вони для нас – основний критерій і основний суддя.“, - отметил депутат.
 
From-ua
    

НОВОСТИ
Oligarh.NewsFACE-CONTROL
СПЕЦПРОЕКТ
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
ПАРТНЕРЫ
СТАТИСТИКА
 
Новости Слухи Досье 100 строк Cемьи Цитаты Форум Экспорт