23 апреля 2018 Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  Написать письмо
 Поиск  
100 СТРОК

ВЛАСТЬ
далее
ЗОНА IT
АРХИВ
Перейти:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
РАССЫЛКА
Подписаться
Отписаться
РЕКЛАМА
Ћучшие игры онлайн на сайте vsemigry.ru.
 
 
АКТУАЛЬНО

Фірташ може захопити ринок сірчаної кислоти під прикриттям МЕРТ Все статьи Версия для печати На главную
05.04.2018 09:27

Український олігарх Дмитро Фірташ домігся лобіювання на державному рівні інтересів його підприємства «Сумихімпром», метою якого є витіснення з ринку іноземних постачальників сірчаної кислоти, необхідної для виробництва сталі, і монополізація даного сегмента його бізнес-структурами.

Зокрема, мова йде про плани Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі провести розслідування щодо імпортерів, підсумком якого повинно стати їх оподаткування спеціальним митом на ввезення сировини в Україну. Ініціаторами цих дій стали ПАТ «Сумихімпром», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ НВП «Зоря» і ТОВ «Перше хімічне об'єднання», які контролюються Фірташем.

Однак якщо цей сценарій реалізують, то, ймовірно, конкуренція, яку забезпечує імпорт, буде практично вбита, і українським виробникам доведеться закуповувати необхідну їм сировину виключно у «Сумихімпрому» за цінами, які компанія встановить на свій розсуд. Це пов'язано з тим, що в Україні діє всього вісім підприємств з виробництва сірчаної кислоти і лише чотири з них роблять це не тільки для внутрішніх потреб, а й для великих промислових споживачів. Підприємство «Сумихімпром» є найбільшим з цієї четвірки.

В українських промисловців ініціатива з приводу спецмита вже викликає занепокоєння. Вони стурбовані тим фактом, що дефіцит сірчаної кислоти для виробничих цілей становить не менше 30%. Станом на перше півріччя 2017 року частка імпорту сірчаної кислоти для покриття попиту становила 55%. Очевидно, що в таких умовах багато промислових підприємств просто не зможуть функціонувати без імпорту. 

НОВОСТИ
Oligarh.News
FACE-CONTROL
СПЕЦПРОЕКТ
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
ПАРТНЕРЫ

СТАТИСТИКА
 
Новости Слухи Досье 100 строк Cемьи Цитаты Форум Экспорт