%24 %018 %2024 Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  Написать письмо
 Поиск  
100 СТРОК

ВЛАСТЬ
далее
ЗОНА IT
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
АРХИВ
Перейти:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
РАССЫЛКА
Подписаться
Отписаться
РЕКЛАМА
 
 
 
НОВОСТИ

В Україні зафіксовані конкретні результати боротьби з корупцією Все статьи Версия для печати На главную
17.03.2023 08:34

Міжнародні партнери України побачили конкретні результати боротьби з корупцією в країні.

Про це повідомляє голова політичної партії "Національна платформа" Катерина Одарченко.

Останні дні були відзначені активними дебатами щодо змін у кадровому складі керівництва НАБУ та можливих наслідків цих змін. Однією з головних тем обговорення стало призначення Семена Кривоноса, який раніше обіймав посаду голови Державної інспекції архітектури та містобудування, на посаду директора НАБУ.

Кар'єра Семена Кривоноса не була бездоганною і пов'язана з деякими сумнівними моментами. На початку кар'єри він був пов'язаний із Михайлом Саакашвілі, і його призначення на посаду керівника НАБУ, ймовірно, підтримане Офісом президента.

Деякі деталі конкурсного відбору кандидата на посаду директора НАБУ викликали сумніви та критику у суспільстві і були широко висвітлені у ЗМІ. Проте той факт, що НАБУ нарешті отримало керівника, можна розглядати як позитивний сигнал для західних партнерів.

На думку експертів, президенту Зеленському вдалося успішно вирішити скандал, пов'язаний із відставкою Баканова, і перетворити СБУ на ефективну структуру. Наразі голова СБУ Василь Малюк, позбавлений приставки в.о., визнається досвідченим та професійним кадровим працівником.

Міністерство внутрішніх справ має нового керівника в особі Ігоря Клименка. Проте заслугою скоріше попередника – міністра Монастирського, який трагічно загинув, – стало те, що МВС позбавилося впливу Авакова. Наразі останній з тривогою чекає висновків про причини катастрофи у Броварах, що стала причиною загибелі Монастирського, оскільки однією з версій трагедії є несправність вертольота, партія яких була закуплена за ініціативи Авакова.

Щодо директора БЕБу Вадима Мельника, то це нова антикорупційна структура та новий керівник. БЕБ розпочало роботу лише у вересні 2021 року, тому стійкого негативного ставлення до його діяльності поки що не помічено. Проте БЕБ також стало об'єктом критики та скандалів. Наприклад, БЕБ звинувачується в тому, що блокує роботу великих підприємств та інвесторів, порушуючи їхні права та створюючи ризики для бізнесу.

Для світової спільноти, яка підтримує Україну, новини з антикорупційного фронту нашої держави є так само важливими, як і новини про успіхи української армії. Саме вони переконливо доводять платникам податків в їхніх країнах, що масштабна фінансова та інша допомога, яку отримує Україна, не є марною і використовується за призначенням.

НОВОСТИ
Oligarh.NewsFACE-CONTROL
СПЕЦПРОЕКТ
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
ПАРТНЕРЫ
СТАТИСТИКА
 
Новости Слухи Досье 100 строк Cемьи Цитаты Форум Экспорт