%04 %523 %2024 Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  Написать письмо
 Поиск  
100 СТРОК

ВЛАСТЬ
далее
ЗОНА IT
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
АРХИВ
Перейти:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
РАССЫЛКА
Подписаться
Отписаться
РЕКЛАМА
 
 
 
НОВОСТИ

Коли чекати податкову реформу Все статьи Версия для печати На главную
03.03.2023 09:21

В інтерв'ю Forbes прем'єр-міністр Денис Шмигаль розказав, що думає про податкову реформу, «маски-шоу» від правоохоронців та інші проблеми бізнесу. За його словами, абсолютно всі податки, які бізнес платить до державного бюджету, зараз ідуть на фінансування сил безпеки та оборони. Тому поки йде активна фаза війни, податкових змін, щонайменше революційних, не буде.

«Проте ведемо перемовини з МВФ, що після війни почнемо спільну роботу над майбутньою податковою реформою, яка стане частиною покращення інвестиційного і бізнес-клімату. Її концепція буде вписана в план післявоєнного відновлення України», - зауважив Денис Шмигаль.

На питання про обшуки правоохоронців у бізнес-структурах премєр-міністр відповів: «Це робота правоохоронних органів. Уряд - це не суд, я не втручався в роботу правоохоронних органів. «Сприятливий інвестиційний клімат» - фраза, яку багато років використовували в популістичних заявах. А потрібно робити конкретні кроки».

Першим з таких кроків очільник уряду назвав реформу правосуддя: «Коли є точка справедливості, бізнес почуває себе впевнено і розуміє, що може захистити свої інвестиції. На цьому закінчуються всі «Маски-шоу стоп». Зараз держава разом із міжнародними партнерами над цим активно працює».

Другим кроком Денис Шмигаль вважає максимальну диджиталізацію та створення максимально ефективних державних реєстрів: «Це усуне дуже багато питань - у податковій, на митниці та інших сферах».

НОВОСТИ
Oligarh.NewsFACE-CONTROL
СПЕЦПРОЕКТ
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
ПАРТНЕРЫ
СТАТИСТИКА
 
Новости Слухи Досье 100 строк Cемьи Цитаты Форум Экспорт