%26 %710 %2023 Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  Написать письмо
 Поиск  
100 СТРОК

ВЛАСТЬ
далее
ЗОНА IT
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
АРХИВ
Перейти:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
РАССЫЛКА
Подписаться
Отписаться
РЕКЛАМА
 
 
 
НОВОСТИ

У Раді звернули увагу на проблему сумнівного LPG з країн Балтії Все статьи Версия для печати На главную
07.03.2023 16:09

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України ухвалив рішення звернутися до парламентів Естонії, Латвії і Литви щодо необхідності відмовитися від імпорту російського скрапленого газу.

«Ми не звертаємося до них безпосередньо для того, щоб вони впровадили санкції, тому що для санкцій має бути загальноєвропейське рішення. Ми пишемо для того, щоб ініціювати консультації… ініціювати обговорення з цього приводу, щоб якщо і не з усього газу впроваджувати санкції, то давайте спробуємо щось зробити цим вузьким сегментом», — пояснила народний депутат Інна Совсун на засіданні комітету в п'ятницю.

У свою чергу, голова енергокомітету Андрій Герус зазначив, що російський нафтовий газ ввозиться в країни Балтії за сертифікатами походження, після чого вже без сертифікатів може надходити на український ринок.

«Різниця в тому, що ми за російськими сертифікатами не приймаємо, а ці країни приймають. Якби вони цього не робили, то газ не надходив би ні до нас, ні до них, ні до інших країн Європи. Однак ми розуміємо, це робочий процес, і тут, я впевнений, що в ході діалогу можна вийти на якесь рішення», — наголосив він.

Нагадаємо, останнім часом український ринок наповнюється дешевим російський автогазом під виглядом балтійського і польського міксу. Через це, як зазначають гравців ринку, Україна втрачає інші джерела постачань і може знову опинитися в заручниках у росіян.

НОВОСТИ
Oligarh.NewsFACE-CONTROL
СПЕЦПРОЕКТ
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
ПАРТНЕРЫ
СТАТИСТИКА
 
Новости Слухи Досье 100 строк Cемьи Цитаты Форум Экспорт