%27 %174 %2024 Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  Написать письмо
 Поиск  
100 СТРОК

ВЛАСТЬ
далее
ЗОНА IT
АРХИВ
Перейти:
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
РАССЫЛКА
Подписаться
Отписаться
РЕКЛАМА
 
 
ТЕМА ДНЯ

Денис Костржевський: НАК «Нафтогаз», завод «Антонова», «Укроборонпром» – системні парадокси державного управління в енергетиці та оборонці чи щось більше?
26.07.2024

Нещодавно «Нафтогаз» оприлюднив звіт про свої фінансові успіхи, зокрема про значні прибутки в І кварталі 2024 року. На перший погляд, це може здатися позитивною новиною, свідченням ефективності та успішної діяльності компанії. Проте, детальніший аналіз ситуації викликає серйозні питання та сумніви щодо етичності та доцільності такої «перемоги».

Звісно, прибуток – кров будь-якого бізнесу. Але коли йдеться про державну компанію, яка оперує на ринку з регульованими тарифами (коли ціни на газ для споживачів – як населення, так і промисловості, визначаються не ринковими механізмами, а більше політичними рішеннями), це викликає подив та обурення.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик призначив своїм заступником однокласника
26.07.2024

Ексначальник четвертого слідчого відділу ДБР у Хмельницькому Сергій Гупяк брав участь у конкурсу на голову НАЗК і пройшов у фінал зі шлейфом ставленика Банкової.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик призначив своїм заступником эксначальника четвертого слідчого відділу ДБР у Хмельницькому, колишнього начальника управління прокуратури Вінницької області Сергія Гупяка, який був у фіналі конкурсу на голову НАЗК.

В НАЗК нагадали, що у 2022-2023 роках Гупяк брав участь в конкурсі на посаду директора Національного антикорупційного бюро України та навіть увійшов до трійки переможців конкурсу. Також він увійшов до фінальної десятки конкурсу із обрання голови Національного агентства із запобігання корупції.

Замовні статті на Заході: Київ схиляють прийняти неприйнятне: втрату територій
23.07.2024

Впливове видання Politico опублікувало статтю Крістофера Маккалліона та Бенджаміна Х. Фрідмана з американського аналітичного центру Defense Priorities, який виступає за більш стриману зовнішню політику США. Автори різко критикують позицію НАТО щодо українського питання.

Стверджується, що буцімто Україна не може виграти війну з росією таким чином, щоб повернути всі свої території, що НАТО, мовляв, нам не допоможе, і що Києву слід змиритися з цим і почати думати про переговори з Москвою.

Залужний може стати наступним президентом – і це результат двох помилок Банкової
23.07.2024

Колишній головком ЗСУ Валерій Залужний має дуже великі шанси стати наступним президентом України, коли відбудуться вибори. Станом на весну 2024 року його рейтинг суттєво вищий, ніж у Володимира Зеленського - майже вдвічі. За даними опитування Socis, пару місяців тому Залужний мав 41,4%, Зеленський – 23,7%. Колишній військовий ніколи не озвучував своїх президентських намірів, але очевидно, що з таким рейтингом ймовірність висування кандидатури стає високою. Мабуть, все це – два фейли Банкової. Його президентська кар’єра не відбулася б, якби його не зняли з посади головкома. А шансів на перемогу було б значно менше, якби не відправили послом у Британію.

Підприємцям важливо мати розуміння від влади, що буде далі
22.07.2024

Можна дискутувати про свободу підприємництва під час війни, але право приватної власності та верховенство права мають бути недоторканними - виконавча директорка СУП

-- Якою є динаміка членства у Спілці українських підприємців (СУП) після початку повномасштабної агресії Росії? Як під час війни змінився портрет членів СУП і які основні групи учасників Спілки ви виділяєте для себе?

-- Перші два місяці були найскладнішими для нас — як для організації, так і для підприємців, які є нашими учасниками. Напевно, так було для всіх українців. Тоді ми були зосереджені на тому, щоб в принципі зрозуміти, що відбувається в компаніях-членах СУП і чим ми можемо бути їм корисними. Не буду надто глибоко занурюватися в історію а лише зазначу, що перші два-три місяці повномасштабного вторгнення ми не те, що не отримали жодної нової заявки на нове членство, ми не мали проплат навіть поточних внесків.

Уряд збільшує чек. Хто заплатить більше після зростання податків та чого боїться бізнес
21.07.2024

Ініціатива уряду підвищити податковий тиск на легальний бізнес та пересічних українців заради отримання додаткового фінансування армії викликала широкі дискусії в суспільстві. РБК-Україна зібрало думки представників бізнес-середовища та експертів.

Як влада збиратиме гроші

Зібрати додаткові 500 млрд грн до кінця року на фінансування військових видатків держава має намір двома способами.

Майже три чверті додаткової потреби на фінансування оборони - в сумі 361,6 млрд грн - пропонується забезпечити за рахунок внутрішніх запозичень, перевиконання діючих доходів держбюджету, у тому числі за рахунок детінізації та економії по окремих видатках.

Верховний суд виправдав ексголову Державіаслужби, його справу закрили
16.07.2024

Верховний суд виправдав колишнього голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка від зловживань і закрив його справу у зв'язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення. Таке рішення 8 липня ухвалив Касаційний кримінальний суд.

Як відомо, Вищий антикорупційний суд визнав Антонюка винуватим у зловживаннях і призначив йому 3,5 років позбавлення волі. Апеляційна палата ВАКС залишила цей вирок без змін. Сторона захисту подала касаційну скаргу.

Відновлення України: уроки з історії та роль освіти у відбудові
16.07.2024

Відновлення України після війни вимагатиме не тільки залучення міжнародної допомоги та впровадження новітніх технологій, а й особливої уваги до освітньої сфери. Навчальні заклади відіграють ключову роль у підготовці фахівців, необхідних для ефективної відбудови та довгострокового розвитку країни. І тут важливим аспектом є забезпечення високої якості освіти на всіх рівнях.

«Освіта – це наймогутніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ», – Нельсон Мандела.

«Історичні паралелі з відбудовою Німеччини, Японії та інших країн після Другої світової війни можуть стати корисним дороговказом для України. Важливо вивчати успішні приклади та впроваджувати їх у наш контекст», – вважає Денис Костржевський, Голова Ради директорів Міжнародного аеропорту «Київ».

Кандидат у віцепрезиденти від Трампа Джей Ді Венс — це "катастрофа для України"
16.07.2024

Кандидат у президенти від Республіканської партії США Дональд Трамп запропонував у віцепрезиденти сенатора від Огайо Джей Ді Венса, який є одним з найбільших критиків допомоги Україні. Це рішення викликало в Європі додаткові питання щодо прихильності потенційної нової адміністрації до України та НАТО.

Венс чітко висловив свої погляди на Україну. У 2022 році в інтерв'ю Стіву Беннону він сказав: "Буду з вами відвертим, мені байдуже, що так чи інакше станеться з Україною".

Правоохоронці викрили прокурорів Офісу генпрокурора на хабарі
14.07.2024

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили прокурорів Офісу генерального прокурора на одержанні неправомірної вигоди у розмірі $170 тис. (понад 7 млн грн) за ухвалення рішення про закриття кримінального провадження. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

За словами правоохоронців, одного з прокурорів затримано після одержання неправомірної вигоди. Йому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.

Зеленський має сісти за стіл переговорів зі своїми політичними опонентами
13.07.2024

Президент Володимир Зеленський має сісти за стіл переговорів зі своїми політичними опонентами всередині країни, що дійти спільного знаменника. Це допоможе Україні в майбутньому виступати єдиним фронтом на переговорах щодо завершення війни.

Одіозний екс-міністр енергетики Ігор Насалик залишається на волі попри численні звинувачення у корупції та зловживаннях
11.07.2024

«Криваві рублі на українському вугіллі», «Насалік підозрюється у зловживаннях на 1,5 млрд грн», «Насалик задекларував 560-метровий будинок у Кончі-Заспі у «копійчану» суму – 50 тисяч грн», «Демчишин, Кузяра, Порошенко, Медведчук та інші. Гвалтівник може приєднатися до групи підозрюваних у справі про держзраду» — це лише невелика частина заголовків у пресі лише за останні роки, що асоціюється з вкрай токсичною персоною, якою лише якимось дивом вдається щоразу відпетляти від правосуддя.

Розвиток розумних міст у Європі, як приклад для післявоєнної України
10.07.2024

Розумні міста використовують інноваційні технології для покращення якості життя мешканців, оптимізації міських служб та підвищення стійкості інфраструктури. Європа є одним з лідерів у цьому напрямку, втілюючи різноманітні проекти, від інтеграції ІТ-рішень в побутові системи до створення повністю інтегрованих екосистем, що забезпечують сталий розвиток міських територій.

«Україна має можливість використати європейський досвід у розбудові розумних міст для вирішення власних міських викликів, особливо в контексті післявоєнної відбудови та модернізації», – впевнений Денис Костржевський, Голова Ради директорів Міжнародного аеропорту «Київ».

Хабар Лозинського: як гучна справа може вплинути на політичну долю Шмигаля
24.06.2024

Вищий антикорупційний суд 10 липня проведе підготовче засідання у справі Василя Лозинського — колишнього заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Його ще в січні 2023 року затримали на хабарі у $ 400 тис. за сприяння закупкам котелень для одного із держпідприємств за завищеними цінами. Нещодавно слідство завершили, і справа тепер у суді. Чи можуть свідчення Лозинського вплинути на долю його політичного покровителя — Дениса Шмигаля?

Скасування арешту «облгазів Фірташа». Що це було?
19.06.2024

25 червня 2024 року слідчий суддя Вищого Антикорупційного суду (ВАКС) скасував арешт «облгазів Фірташа». Про це стало відомо 28 червня, а вже за кілька годин Печерський суд героїчно відновив справедливість та наклав арешт повторно.

До журіння ВАКС навіть долучилася очільниця АРМА Олена Дума: «Питання щодо подальших надходжень до державного бюджету та притягнення злочинців до відповідальності – сумнівні». І це викликає здивування, адже пані Дума мала б розуміти основні завдання кримінального провадження, які не зводяться до наповнення до державного бюджету, а полягають у належній правовій процедурі.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Next

НОВОСТИ
Oligarh.News




FACE-CONTROL

    


СПЕЦПРОЕКТ
ГОЛОСОВАНИЕ
В ближайшее время отношения с Россией:
Ухудшатся;
Улучшатся;
Не изменятся.
ПАРТНЕРЫ

СТАТИСТИКА
 
Новости Слухи Досье 100 строк Cемьи Цитаты Форум Экспорт