
«Після нашої Перемоги розберемося з корупціонерами вдома», — українські воїни 20.03.2023
Сьогодні нерідко можна почути: «Після перемоги обов’язково повернемося додому і наведемо порядок із тими зрадниками і перевертнями, що засіли у владі». Так говорять бійці, які нині боронять нашу державу від російського окупанта та розуміють, що вдома теж є над чим працювати. Понад 30-ть років чиновники і депутати паразитували та збагачувались за рахунок країни – крали, віджимали, продавали та знищували. Та їх час минає.
Історія одного успіху
20 років у владі, а в результаті заможне життя, лакшері нерухомість, мільйони на рахунках, люксові автомобілі, діти-мажори та невиконані обіцянки. В принципі – це зріз українського політикуму середнього і вищого рівня. Їх девіз: «Якщо вже отримав посаду – витискай на повну». Власне так і зробив наш герой, нині вже тричі депутат Верховної Ради України Андрій Лопушанський.
Крах бізнес-імперії: активи олігарха Юрушева пустять на вітер доньки-готельєри та зять-шоумен 17.03.2023
Леоніда Юрушева можна назвати мастодонтом українського бізнесу. Донеччанин починав свій шлях до великих грошей з угруповання “Аліка Грека” у 90-х, десятками років дбайливо розбудовував бізнес-імперію, застосовуючи як підприємницькі здібності, так і бандитські методи та зв’язки у владі. Проте кар’єра 77-річного олігарха приходить до свого заходу. У перспективі його активи опиняться в руках нащадків, що більше цікавляться Instagram-блогерством, ніж веденням бізнесу.
Темне минуле мільярдера
Коли мова заходить про українських олігархів, ім’я Леоніда Юрушева виринає вкрай рідко. Хоч бізнесмен і не покидає рейтинги найбагатших українців вже останні 17 років, проте його персона завжди залишалась “у тіні”, поза увагою широкої громадськості. Рідкі згадування у ЗМІ – це і старання самого Юрушева. Непублічність мільярдера межує з конспіративністю. Так, у відкритому доступі можна знайти лише дві світлини Леоніда Юрушева, яким, схоже, не один десяток років. Зять олігарха шоумен і політик, що не відбувся, Олександр Скічко в інтерв’ю “Главкому” розповів, що його тесть негативно реагує на будь-яке згадування свого імені у ЗМІ. Водночас донька Єлизавета Юрушева в інтерв’ю для видання “Ліга.Бізнес” запевнила, що її батькові немає чого приховувати, а відлюдькувість – це його “психотип”.
Возможная реприватизация «Укртелекома» принесет в семь раз меньше денег 10.12.2019
Нынешняя рыночная стоимость «Укртелекома» составляет $170-200 млн
Сумма, полученная в ходе реприватизации «Укртелекома» (если таковая произойдет), будет значительно меньшей той, которую получил госбюджет от приватизации компании в 2011 году, ее не хватит даже на компенсацию покупателю при первой приватизации, пишет на странице в «Фейсбук» экономист и финансовый аналитик Алексей Кущ.
Нынешняя рыночная стоимость «Укртелекома» составляет 170-200 млн долларов, что во много раз меньше суммы, которая поступила в казну в результате приватизации телеком-оператора в 2011году, отмечает аналитик. Кущ обосновывает приведенную цифру рядом факторов: слабой динамикой развития предприятия и его низкой конкурентоспособностью, негативной конъюнктурой на рынке связи, скандальным шлейфом, который сопровождает предприятие из-за трехлетних судебных тяжб, инициированных ФГИ для реприватизации «Укртелекома».
Для чого Банкова через суд очорняє Лещенка і Ситника 12.12.2018
Учора, крім рішення про поновлення Насірова, той самий Окружний адміністративний суд Києва виніс ще одне абсурдне рішення. Він "визнав протиправними" дії директора НАБУ Артема Ситника і нардепа Лещенка щодо розголошення інформації щодо Пола Манафорта.
Эта история станет международным скандалом большого масштаба, и серьезно запятнает Украину 21.11.2018
Эта история запятнает Украину фактом соучастия наших граждан и судов в организованной российскими спецслужбами системе контрабанды сигарет из Крыма в Европу. Восстановление доверия наших партнеров в ЕС требует немедленных системных действий.
В 9.00 19 ноября попав в шторм у Тендровской косы, буксирный катер "Параллель" получил течь и подал сигнал бедствия. Экипаж отцепил буксируемый несамоходный лихтер UDP-DM-2309, принадлежащий ЧАО «Украинское Дунайское пароходство». В 10.17 экипаж катера спас проходивший поблизости танкер "Аркадия". Какая же такая нужда толкнула в штормовое море рейдовый катер, не предназначенный вообще для морских перевозок? Ответ нашелся очень скоро.
Держава оплачує житло 120 нардепам-мільйонерам 06.11.2018
170 народних депутатів отримують державну компенсацію на оренду житла в Києві, із них 120 задекларували мільйони заощаджень, а щонайменше 25 мають житло у столиці чи елітному передмісті.
Борьба с коррупцией уперлась в стену. Фамилия стены - Холодницкий 18.10.2018
11 сентября Александру Авакову исполнилось тридцать и он получил на день рождения отличный подарок: выдвинутые против него обвинения в коррупции были полностью сняты.
Александр, сын министра внутренних дел Украины Арсена Авакова, был заподозрен НАБУ в организации схемы с целью хищения у государства более 520 тысяч долларов США через продажу рюкзаков для МВД. Однако Специализированная антикоррупционная прокуратура (САП) от обвинения против сына Авакова неожиданно отказалась.
Після скандалу з Семочко багато хто просто втратить віру в цю державу та її майбутнє 17.10.2018
16 жовтня на телеканалі ZIK вийшло інтерв'ю з заступником голови Служби зовнішньої розвідки України Сергієм Семочко, який став відомим завдяки розслідуванню Bihus.Info про родичів з російськими паспортами і багатомільйонними статками. Це був перший публічний коментар розвідника про розслідування. На думку соцмереж він вийшов дуже дивним.
Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта 28.09.2018
Кожного дня звичайні українці стикаються з несправедливістю – маленькою, великою, гігантською. Запитайте людей на вулиці, що вони думають про справедливість у нашій державі, і вони розсміються вам просто в обличчя. В Україні не існує дверей, у які може постукати проста людина, щоб звернутися за справедливістю. Зате існує безліч балконів, з яких їй голосно зачитають, що законно, а що ні. Закон став настільки цинічним поняттям, що люди перестали сприймати його всерйоз. Справедливість стала настільки рідкісним явищем, що люди перестали вірити в її існування.
Суд підтримав позицію КМДА: місто не повинно віддавати «Нафтогазу» борги приватної компанії 07.09.2018
4 вересня на черговому засіданні Апеляційний суд відхилив скаргу щодо визначення КП «Київтеплоенерго» правонаступником газового боргу ПАТ «Київенерго» перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України».
Таким чином, Апеляційний суд погодився із судом першої інстанції та підтвердив, що комунальне підприємство разом із громадою м. Києва не має сплачувати борг приватної акціонерної компанії «Київенерго» у кілька мільярдів гривень, який та накопичила за роки свого господарювання.
Зачем кум Путина возвращается в украинскую политику? 17.08.2018
Виктор Медведчук возвращается в украинскую публичную политику. В последние четыре года, пребывая в статусе переговорщика с Россией, экс-глава президентской администрации избегал лишнего внимания. Хотя все понимали, что устами Медведчука в Украине говорит хозяин Кремля. За политическими кулисами он был и остается в числе тех, кто решает судьбу украинского государства. Но, судя по всему, этого Медведчуку мало - он хочет подтверждения своего статуса самими украинцами.
Куда исчезли анализы Зайцевой 22.07.2018
Тот случай, когда твой адвокат топит, что у тебя страшные головные боли, а ты не удержалась и пришла на заседание со свежими бровями.
Итак, все, что знаю про дело Зайцевой-Дронова.
Порошенко домігся нечуваного 06.07.2018
Згадки про війну вже перетворилися на моветон. На Майдані не відбуваються страшні і болісні прощання з загиблими героями. У новинних блоках повідомлення про бойові дії зміщуються до рубрики кримінальної хроніки й інших курйозів. А з фойє харківського вокзалу вже давно зникли електронні інсталяції – заклики до єднання й відсічі російській агресії; тепер там крутять комерційну рекламу.
За чотири роки свого президентства Петро Порошенко домігся нечуваного – зумів видавити війну з авансцени свідомості. І в цьому сенсі, він справді – президент, так би мовити, "миру". Дивні метаморфози відбуваються. Але мене особисто не полишає відчуття, що все це вже було, що про все це вже є згадки на сторінках світової культури.
Нафтогаз решил шантажировать Европу 25.06.2018
Компания «Укртрансгаз», которая входит в «Нафтогаз Украины», заявила о несоответствии Кодекса газотранспортной системы (ГТС) европейским нормам и требует его просмотра регулятором (НКРЭКУ). Также Верховная Рада Украины предприняла попытку принять решение об обязательном предоставлении облгазами информации о всех потребителей страны в единую базу «Укртрансгаза».
Заявление «Нафтогаза Украины» о несоответствии кодекса газотранспортной системы европейским нормам перечеркивает все результаты газовой реформы в Украине. Ранее «Нафтогаз» принимал участие в обсуждении и принятии этого документа и компанию все устраивало. Фактически «Нафтогаз» свое позицией компрометирует и нивелирует изменения на рынке газа. Это должно стать сигналом правительства для кадровых выводов в отношении руководства «Нафтогаза».
«Життя красиве, коли є ксива»: час реформувати СБУ? 20.06.2018
«Потрібно забрати в СБУ непритаманні функції боротьби з корупцією та контролю за економічним сектором» – на цьому наполягають представники низки антикорупційних організацій та депутати об’єднання «Єврооптимісти». Спецслужби мають зосередитись на контррозвідувальній діяльності, а не тероризувати бізнес, вважають вони. Проте профільний комітет відкинув відповідні правки до законопроекту «Про Службу безпеки України». І вже 21 червня парламент вирішуватиме, що входитиме до повноважень цього відомства і як регулюватиметься національна безпека. Служба безпеки України – найбільш «роздута» в Європі. Вона налічує 31 тисячу осіб, тоді як загальна кількість усіх працівників спецслужб Великобританії (включно із внутрішньою та зовнішньою розвідками) – лише 11 тисяч.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Next
|